Firma ISS podpořila Valachia Cup 2014

Dne 4. října 2014 proběhl ve sportovní hale Na Lapači ve Vsetíně (ČR) mezinárodní turnaj v tradičním karate Valachia Cup 2014. Zúčastnilo se jej celkem 257 závodníků, kteří pocházeli z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrajiny. Turnaj byl pořádán Sportovním klubem policie Vsetín, Alcedem-SVČ Vsetín a v neposlední řadě za přispění sponzorů. Společnost ISS byla hlavním partnerem akce.

Valachia Cup zahájil pan Hiroyuki Taniguchi (Senior manažer pro rozvoj systémů, ISS), který ve svém proslovu vyjádřil závodníkům mimo jiné i poděkování za šíření japonské kultury na evropském kontinentu. Zastoupeny byly všechny věkové kategorie a konkurence byla veliká, ale i přesto dokázali Vsetínští karatisté vybojovat celkem 31 medailí.

Kromě startujících, bylo na turnaji okolo 800 lidí z řad široké veřejnosti a rodičů.

V říjnu čekají vsetínské karatisty další důležité soutěže. Mistrovství světa v tradičním karate a Světový pohár dětí. Obě se budou konat v Ženevě (Švýcarsko).