Dopravní soutěž mladých cyklistů

Krajské finále soutěže Dopravní soutěž mladých cyklistů se uskutečnilo 7. 6. 2013 na dopravním hřišti ZŠ Vsetín Trávníky. Indet byl hrdým sponzorem této akce, která se již od nepaměti zaměřuje na výchovu mladých cyklistů a jejich bezpečný pohyb na pozemních komunikacích. Krajské kolo je třetí úrovní této soutěže. Jeho vítězství posune družstvo do celostátního finále do Plzně.
Družstvo je složeno ze čtyř závodících, dvou dívek a dvou chlapců. Soutěží se ve dvou kategoriích, kategorii I. tvoří mladší žáci od 10 do 12 let a kategorii II. žáci mezi 13 a 15 rokem. Všichni musí absolvovat následující disciplíny: test silničních pravidel, jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, práce s mapou a první pomoc.

Vítězství v Kategorii I. si vybojovalo družstvo ze ZŠ Napajedla. Vítězství v Kategorii II. získalo družstvo ZŠ Zdounky. Všichni zúčastnění soutěžící však prokázali svou velikou zdatnost, odhodlanost a hlavně chuť soutěžit, takže za společnost Indet Safety Systems obdržel každý odměnu v podobě cyklobatohu. Věříme, že slogan s přáním Bezpečné jízdy na jejich cestách bude skutečností.

V každé kategorii byli vyhodnoceni i nejlepší jednotlivci, vždy děvče i chlapec. Ti se těšili z nových přileb, které do soutěže taktéž darovala firma ISS.