Nacházíte se zde:: SlužbySpoření

Spoření

Penzijní připojištění

Je to způsob spoření, u kterého lze čerpat velice výhodný státní příspěvek a daňové úlevy. Samotné penzijní připojištění je zákonem definováno jako shromažďování peněžních prostředků od účastníků penzijního připojištění a státu poskytnutých ve prospěch účastníků, nakládání s těmito prostředky a vyplácení dávek penzijního připojištění.

Stavební spoření

Rodina může žít a fungovat spokojeně jen tehdy, když má zabezpečené a dobře řízené finance. Stavební spoření s pevným úročením vkladů, státní podporou a možností získat úvěr se pro rodinu velmi dobře hodí. Svou smlouvu o stavebním spoření může mít celá rodina. Státní podporu může získat každý její člen, přičemž svým spořením si automaticky vytváří nárok na řádný úvěr ze stavebního spoření. A čím dříve se začne spořit, tím lépe. Naspořit si tak rodina může velmi slušnou částku. Navíc – pokud bude majitel smlouvy o stavebním spoření žádat o překlenovací nebo řádný úvěr ze stavebního spoření, bude mít výhodu.


Fatal error: Cannot redeclare geoip_country_code_by_name() in /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/czasistent.cz/modules/Statistics/geoip/geoip.inc on line 347