Nacházíte se zde:: O nás

O nás

Hlavním důvodem, proč společnost v roce 1994 zahájila svou činnost, byla touha pomoci lidem zorientovat se ve finanční oblasti a ty ambicióznější dovést k finanční i osobní nezávislosti. Dlouholeté zkušenosti, jak vlastní tak i převzaté, upevnily názor, že v dnešní době je finanční poradenství nezbytnou součástí života moderního člověka.

Všechny tyto aspekty vyústily v založení společnosti nesoucí název CZ asistent s.r.o. Své služby poskytuje po celé České republice. Veškeré aktivity směřuje k uspokojení potřeb zákazníka prostřednictvím individuálního přístupu. CZ asistent podává nejen svým poradců, ale také klientům nejaktuálnější informace týkající se finančních trhů. Co se týče obchodních a finančních skupin, se kterými spolupracujeme, neustále aktualizujeme jejich výběr a zprostředkováváme skutečně jenom ty, které jsou v daný moment nejvýhodnější na trhu hlavně pro naše klienty.

Prostřednictvím své kvalitní sítě finančních poradců a manažerů poskytujeme nejen kvalitní služby spojené s uzavíráním smluv, ale především následný servis a informovanost klienta o vývoji ve finanční oblasti, která ho zajímá. K tomu je potřeba značných znalostí o vývoji finančního trhu, analytické schopnosti, profesionální přístup. Vedení společnosti CZ asistent je přesvědčeno, že vysoké úrovně služby klientovi není možné bez výše uvedených skutečností dosáhnout. Společnost vytváří ty nejlepší předpoklady a jistoty s výhledem do daleké budoucnosti pro všechny spolupracovníky společnosti, ale i tisíce dalších lidí, kteří se chtějí zbavit starostí.


Fatal error: Cannot redeclare geoip_country_code_by_name() in /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/czasistent.cz/modules/Statistics/geoip/geoip.inc on line 347