Nacházíte se zde:: Kariéra

Kariéra

Naším spolupracovníkům poskytujeme vlastní vzdělávací systém.

  • školení a trénink absolvují průběžně všechny úrovně spolupracovníků a neustále tak rozvíjí svou odbornou způsobilost

  • propracovaný a jasný kariérní systém udržuje potřebnou úroveň k udržení kvality a konkurenceschopnosti našich spolupracovníků v ČR.


 

Možnosti spolupráce s naší společností:

Samospotřebitel

Tento druh spolupráce je nejlepším řešením pro lidi, kteří hodlají využít nabyté informace pro vlastní účely. My vám poskytneme takové vzdělání, abyste měli přehled o finančním trhu a jejich produktech. Tzn. budete si řídit osobní finanční programy podle svých představ a odměnou vám za to bude finanční provize.

Pasivní spolupráce

Pasivní spolupráce je na rozdíl od samospotřebitele aktivnější. Nevyžaduje však takové časové vytížení jako běžná aktivní spolupráce, ale poskytuje pravidelný přivýdělek. Této funkci se také říká „Tipař“, a to z toho důvodu, že doporučujete své okolí ke spolupráci.

Aktivní spolupráce

Od této pozice se člověk zařazuje do kariérního systému naší společnosti CZ asistent, který činí 9 pozic. Pracovní pozice začínají od obchodníka, přes manažera až po obchodního ředitele. Na kterou úroveň se dostanete, a jaké bude Vaše finanční ohodnocení, záleží pouze na Vaší aktivitě, snaze a schopnosti učit se novým věcem.


Fatal error: Cannot redeclare geoip_country_code_by_name() in /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/czasistent.cz/modules/Statistics/geoip/geoip.inc on line 347